اجاره ون و انواع این اتومبیل:

امروزه اجاره ون یکی از نیازهای مردم شده است چرا که با استفاده از آن مردم راحت تر می توانند به نیاز های خود پاسخ بدهند. بدین منظور شرکت های اجاره ون تاسیس شده اند که مدل های مختلفی از اتومبیل14 ون را دارا هستند که آنها را اجاره می دهند.

اجاره ون می تواند هدف های مختلفی داشته باشد،مثل تشریفات، مهمانی ها و تفریحات خانوادگی و دوستانه، مسافرت های توریستی دسته جمعی و… معمولا ون ها را همراه با راننده کرایه می کنند ولی در مواردی با  گرفتن تعهدهای معتبر از شخص، ون را دربست دراختیار مشتری می گذارند.

ون به نوعی از خودروها گفته میشود که برای جابه جایی افراد بکار می رود. که معمولا  بدنه آن مکعب مستطیل است و تعداد سرنشینان آن از۷ نفر به بالا هستند که دارای ابعاد مختلف، قدرت موتور و شکل های مختلفی هستند. اتومبیل ون معمولا برای خانواده های پرجمعیت یا به عنوان تاکسی به کار گرفته میشود. ارتفاع آن ها از اتومبیل های معمولی بیشتر است.

 

اجاره ون در ایران شامل چه ماشین هایی میشود:

اتومبیل ون دارای انواع مختلفی هستند که بنا به نوعشان ویژگی های مخصوص به خود را دارند.از انواع ون میتوان به کاروان، تویوتاهایس، دلیکا، هیوندا h350، فولکس و… اشاره کرد.که بنا بر نوعشان و ویژگی­های بدنه وپیکربندی و همچنین موتورشان قیمت گذاری میشوند.